דפוס איי בי סי

Print ABC הוקמה בשנת 2001 ושמה לה למטרה לספק ללקוחותיה מגוון שירותי דפוס.

Print ABC היא חברה צעירה ודינמית המציעה מגוון רחב של שירותי דפוס לעסקים ולפרטיים. החברה מורכבת מאנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים, ומושתת על ערכים של אמינות, מקצוענות, רצינות ועבודה ישירה ונעימה, על מנת להבטיח את שביעות רצון הלקוח מתהליך העבודה ועד למוצר הסופי.

***

Print ABC נותנת מענה למגוון סוגי עבודות בהדפסה במכונות זירוקס, גודל דף ההדפסה 33/48.8 ס"מ: ניירת משרדית, מעטפות, פנקסי קבלות / חשבוניות / הזמנת/עבודה לעסקי מורשה, פטור וחברות בע"מ, כרטיסי ביקור, קטלוגים, תפריטים, גלויות, הזמנות לאירועים וכנסים, פרוספקטים, פליירים, חוברות, ספרים עם כריכה רכה, עלונים, פולדרים עם כיס, פוסטרים.

***

הדפסה בפורמט רחב בפלוטר לאטקס HP, הדפסה ירוקה, ללא ריח, מתאימה למיקום בדירה, גני ילדים : קנבסים עם ובלי מתיחה על מסגרת עץ, מדבקות PVC שקופות, לבנות ומדבקות רשת, הדפסת שימשוניות, מפות שולחן, הדפסת רולאפים. רוחב מקסימלי 1.5 מ', אורך ללא הגבלה.

***

Print ABC יודעת שכיום מרבית בתי הדפוס בארץ מסוגלים לעבודה טובה, אך אצלנו טמון הסוד להצלחה בשירות: העמדת הלקוח ודרישותיו מעל ולפני הכל, מהירות הביצוע והסיום ומוצר מוגמר באיכות מעולה לשביעות רצון הלקוח!

אז למה אצלנו?

כי:

* ב- Print ABC אנו מכבדים את כל לקוחותינו ללא קשר לגודל העבודה והזמנה- כל הזמנה זוכה לתשומת הלב, להתייחסות המירביתאנו מכבדים את כל לקוחותינו ללא קשר לגודל העבודה והזמנה - כל הזמנה זוכה לתשומת הלב, להתייחסות המרבית ולטיפול האישי המגיע לה!

* ב- Print ABC מודעים לבעיית הגמישות שיש בענף הדפוס ולכן...אצלנו ההזמנה שלכם יכולה להיות קטנה מאוד או גדולה מאוד – אתם מחליטים!

* ב- Print ABC האיכות היא הבסיס לסיפוק רצון הלקוח!

איכות ההדפסה היא ללא פשרות ונעשית באמצעות קבצי PDF המותאמים והמתאימים ביותר להדפסת מוצרי הדפסה דיגיטליים באיכות וברזולוציה גבוהה. אנו מקפידים מאוד על איכות הצבעים , הנייר ושאר הגורמים המשתלבים יחד בשלמות ליצירת מוצר סופי מקצועי ואיכותי.

Print ABC מקווים שתפיקו את מירב התועלת וההנאה מאתר זה, בכל בעיה, שאלה או הערה נשמח לעמוד לרשותכם. המשך גלישה מהנה!